16.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’dan 7 Adet Ambulans Müjdesi

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik’in Ankara’daki temsilcisi Milletvekili Selim Yağcı, 15 mart 2019’a kadar 7 adet ambulansın ilimiz ve ilçelerine teslim edileceği müjdesini verdi.

Milletvekili Selim Yağcı, ilimiz ve ilçelerimizde kullanılmak üzere 7 adet ambulansın 15 Mart tarihine kadar getirileceğini söyledi.

Açıklamasında Sağlık Bakanlığının Bilecik ve ilçelerindeki yatırımlarına dikkat çeken Milletvekili Selim Yağcı; ‘’Sağlık Bakanlığımızın katkısı olarak ilimiz ve ilçelerimize yeni 7 adet ambulans teslim edilecek. Tüm ilçelerimize birer adet dağıtılacak olan ambulanslardan ilk 2’si acil ihtiyaçtan dolayı Bozüyük ve Gölpazarı ilçelerimize hemen teslim edilecek. Ambulanslarımız, son teknoloji ile donatılmış ve kış şartlarına en uygun şekilde dizayn edilen ambulanslar. Araçlar tamamlandığında toplu bir tören yapmayı planlıyoruz. Bu anlamda Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca ve Sağlık Bakan Yardımcımız Hemşehrimiz Halil Eldemir ve hükümetimizin değerli üyelerine hemşehrilerimiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.