16.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

Bilecik, Osmaneli’ ne ücretsiz giyim mağazası!

- Reklam -
- Reklam -

Belediyemiz öncülüğünde hazırlanan proje kapsamında, ilçe merkezinde yer alan Belediye dükkanlarında ücretsiz giyim mağazamız yarın itibariyle açılıyor.

Halkımız arasında paylaşımı ve sosyal yardımlaşmayı artıracağını düşündüğümüz bu proje ile hedefimiz, bağış yapmak isteyen ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız arasında köprü görevi görmektir. Kullanılabilir durumda olup da kullanılmayan ve bağışı yapılmak istenen yeni kıyafetler Belediyemiz dükkanında teslim alınıp ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verilecektir. Böylece de hem evlerimizde ve dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetlerimiz ihtiyaç sahiplerine ulaşıp israf edilmekten kurtarılacak hem de gerçekten ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız bu kampanyadan istifade etmiş olacak.

İstikamet üzere bulunduğumuz dinimiz de her zaman dayanışmaya ve paylaşmaya önem vermiştir. Bu durum Kur’an-ı Kerim’de geçen ayetler ve hadislerle de sabittir. Ki çokça örnek Hz. Peygamber’in hayatında da mevcuttur. Vatandaşlarımız arasında manevi duyguları da geliştireceğine inandığımız projemiz yarın itibariyle hayata geçiyor. Halkımızın bu projemize göstereceği hassasiyete inanıyoruz. Tüm ihtiyaç fazlası ve ihtiyaç sahibi olan halkımızı ücretsiz giyim mağazamıza bekleriz.

6-599x400 7-533x400 8-533x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.