Bilecik Oto Ekspertiz Web Sitesi ”bilecikotoexpertiz” Açıldı - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 07:27

Bilecik Oto Ekspertiz web sitesi ”bilecikotoexpertiz” açıldı

Bilecik Oto Ekspertiz web sitesi ”bilecikotoexpertiz” açıldı
Son Güncelleme :

30 Kasım 2016 - 12:29

15 views

Bilecik’te oto ekspertiz hizmeti veren tek firma olan Tüfekçioğlu Otomotiv tarafından Bilecik Oto Ekspertiz web sitesi olan www.bilecikotoexpertiz.com açıldı.

Bilecik Oto Expertiz  teknik cihaz, ekipmanlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto expertiz raporu” düzenleyen Bilecik’in ilk profesyonel, tarafsız, tam donanımlı Oto Expertiz kuruluşudur. İkinci el oto test check up merkezidir.

Bilecik Oto Expertiz birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi expertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmiştir.

23 Yıldır Volkwagen, Audi ve BMW servisi olarak hizmet veren firmamız, 2013 yılından itibaren Oto Check Up ve Expertiz Hizmetinide bünyesine katarak halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Bilecik Oto Expertiz, tarafsız bakış açısı; eksiksiz ekipman ve personel donanımıyla müşteri memnuniyetine son derece önem veren ikinci el oto test merkezidir.