4.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BİLECİK – PTT’NİN 174’ÜNCÜ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ

- Reklam -
- Reklam -

Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 174. yıl dönümü münasebetiyle bugün gerçekleşen programda Bilecik PTT Başmüdürü Halit Taşpınar ve personeli tarafından Cumhuriyet Meydanına çelenk bırakıldı ve ardından Başmüdür Halil Taşpınar Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.
Vali Nayir, Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunan PTT Başmüdürü Taşpınar’ı, PTT Merkez Müdürü İbrahim Turhan’ı ve İşletme Müdür Vekili Ali Doğan ile personeli kabulünde, başarılı çalışmalar dileğinde bulunarak, günlerini kutladı.

PTT teşkilatının eski bir teşkilat olmasına rağmen kabuk değiştirerek teknolojiyi takip ettiğini ifade eden Vali Nayir, “PTT sadece posta faaliyetleriyle kalmadı farklı faaliyetlerle de hizmet yürütüyor. PTT teşkilatımız, bu yapı içerisinde kendine yer buldu” dedi.

PTT Başmüdürü Taşpınar da, her gün yeni bir yenilik yaptıklarını ve yeniliklere devam edeceklerini ifade ederek, kuruluş yıl dönümleri nedeniyle yapacakları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

PTT Başmüdürü Taşpınar, Vali Nayir’a PTT’nin kuruluşunun 174. yıl dönümü anısına pul albümü hediye etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.