15.4 C
Bilecik
Perşembe, Haziran 30, 2022

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğrencilerinden Örnek Davranış

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Şeyh Edebali üniversitesi öğrencileri kendileri için hazırlanan sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bilecik’in ormanlık alanlarında yerlere atılan çöpleri toplamaya başladılar.

üniversite öğrencilerinden oluşan 72 kişilik grubun ilk durağı Pelitözü Gölpark oldu. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında vatandaşlar tarafından yerlere atılan çöpleri toplayarak çevre temizliğinin önemini belirttiler. Proje sorumlusu Canan Atasoy çevre temizliğinin önemini şu sözlerle dile getirdi.

“. Etrafın kirliliğinden ve buna dikkat çekmek amaçlı sosyal sorumluluk dersi gereği Pelitözü göletini seçtik. Gölete gelerek etraftaki çöpleri temizleyerek insanları bu konuda duyarlı olmaya çağırıyoruz. Sadece sosyal sorumluluk dersinde Pelitözü göletini temizlemek değil çöpleri toplamak değil, hayvan barınakları, huzurevleri, kimsesiz çocuklar gibi aklınıza gelebilecek her türlü sosyal faaliyetlerimizi yerine getirmeye duyarlı olmaya çağırıyoruz. Bu sadece Bilecik değil ulusal çapta yayılmasını her zaman destekliyoruz. bu konuda çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Öğrenciler, etrafta bulunan çöpleri getirdikleri çöp poşetlerine doldurup orada bulunan çöp konteynırlarına attılar.

Universite-Ogrencileri-Cop-Toplama-1 Universite-Ogrencileri-Cop-Toplama-2 Universite-Ogrencileri-Cop-Toplama-4 Universite-Ogrencileri-Cop-Toplama-5 Universite-Ogrencileri-Cop-Toplama-7

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.