10.4 C
Bilecik
Cumartesi, Aralık 3, 2022

BİLECİK TSO ÜYELERİNE 5 YILDIZLI HİZMET SUNUYOR

- Reklam -
- Reklam -

TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında,10 Şubat 2015 tarihinde TOBB Sosyal Tesislerinde Oda/Borsalarda yeni göreve başlayan akreditasyon sorumlularına yönelik olarak “Akreditasyon Oryantasyon Eğitimi” yapıldı. Eğitime akredite olan ve akreditasyon çalışmaları sürecinde olan oda/borsaların genel sekreterleri ile oda/borsalarda görevli diğer personel de katılım sağladı. Bilecik TSO üyelerimine sunulmuş olan 5 yıldızlı hizmetin devamlılığı amacıyla düzenlenen eğitime oda akreditasyon sorumlusu M. Onur ÇAKIR katıldı.

Yaklaşık 50 kişinin katıldığı eğitim süresince, Akreditasyon Sistemi Süreci ve Akreditasyon Standardı Kriterleri hakkında bilgilendirme yapıldı ve 191 Akredite Oda/Borsanın mevcut iyi uygulamaları örneklerle dile getirildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bilecik TSO Başkanı Fevzi UZUN “İlimizin kâr amacı gütmeyen en büyük STK’sı olarak, üyelerimize verilen hizmeti en iyi şekilde sunabilme gayretiyle, göreve geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Ülke genelinde 365 oda borsadan 191 tanesi TOBB tarafından akredite edilmiş durumda. Odamızın da bu 191 oda borsa içinde yer alıyor olması bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Üyelerimizin memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

DSC_3053-599x400 akreditasyon-eğitimi

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.