22.4 C
Bilecik
Cuma, Ağustos 5, 2022

BİLECİK TSO’DAN VALİ SÜLEYMAN ELBAN’A ZİYARET

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK TSO’DAN VALİ SÜLEYMAN ELBAN’A ZİYARET
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Bilecik Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan ve Yardımcılarından oluşan heyet Vali Süleyman Elban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarete Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Onay, Meclis Üyesi İsmail Kurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Balcı ve Ayhan İslah, TOBB Bilecik Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hülya Esel, Başkan Yardımcıları Filiz Eğilmez ve Mualla Yelken, TOBB Bilecik Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Fatih Öztürk, Başkan Yardımcısı Canberk Esel ve Bilecik TSO Genel Sekreteri Yalçın Yıldız katıldı.
Ziyarete katılanlarla tek tek tanışarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Süleyman Elban, göreve başladığından beri Bilecik’i tanımak adına merkez ve ilçeleri dolaştığını, bu ziyaretler kapsamında sanayi kuruluşlarını ve Organize Sanayi Bölgelerini inceleme fırsatı bulduğunu, İlçelerimizdeki Organize Sanayi Bölgelerinin tam kapasite çalışmasının gerekliliğini belirtti.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasının faaliyetleri, çalışmaları ve organizasyon yapısı hakkında Vali Süleyman Elban’a bilgiler veren Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun, İlimizin gelişmesi açısından organize sanayi bölgelerinin önemli olduğunu, 3. Organize Sanayi Bölgesinin önündeki engellerin giderilerek kuruluş çalışmalarına başlanılmasının yeni yatırımcıların İlimize gelmesi adına önemli bir fırsat olabileceğini belirtti.
Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun tarafından Vali Süleyman Elban’a hediye takdim edilmesi ve toplu fotoğraf çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.