Bilecik Yazıcıoğlu’nun Alperenleri, Erbakan’ın Mücahidleri Bu Seçim Mecliste Olacaktır. - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 05:11

Bilecik Yazıcıoğlu’nun Alperenleri, Erbakan’ın Mücahidleri bu seçim mecliste olacaktır.

Bilecik Yazıcıoğlu’nun Alperenleri, Erbakan’ın Mücahidleri bu seçim mecliste olacaktır.
Son Güncelleme :

04 Mayıs 2015 - 8:23

Alperen Ocakları Bilecik Şube Açılışı yapıldı. Açılışta Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı konuşma yaptı. Konuşmasına geç kalmasının sebebini açıklayarak başlayan Sarı, “Sizleri biraz beklettim sanırım onun için özür dilerim. İstanbul’da sabah milli ittifakımızın aday tanıtım programı vardı. Yaklaşık 3500 kişilik salon hıncahınç doluydu ve dışında bir o kadar da alperenimiz ve mücahidimiz vardı. Milli ittifak Allah’ın izniyle yapılan anketlerde 11.8 lik bir oy oranına sahiptir.Milli ittifak baraj korkusu kalmamıştır. Milli ittifak halktaki teveccüh ile beraber iktidara oynamaktadır. Tabiki bu da sizlerin burada çalışması ve gayretiyle. Allahın izniyle ne kadar önümüze engeller koyarlarsa koysun Muhsin Yazıcıoğlu’nun alperenleri Prof.Dr.Necmettin Erbakanın mücahidleri bu seçim mecliste olacaktır “dedi.

Açılışa Bilecik Alperen Ocakları İl Başkanı Turgay Yıldız, Saadet Partisi Bilecik İl Başkanı İbrahim Meral, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Murat Önal, Saadet Partisi Bilecik İlçe Başkanları ve Yönetimleri, Büyük Birlik Partisi İlçeleri ve Yönetimleri katıldı.

DSC_0243 DSC_0270 DSC_0326 DSC_0331 DSC_0364 DSC_0405