19.4 C
Bilecik
Cuma, Ağustos 19, 2022

Bilecikspor’u Hakettiği Yere Ulaştırmak İçin Çalışacağız

- Reklam -
- Reklam -

Bilecikspor’u Hakettiği Yere Ulaştırmak İçin Çalışacağız

Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecikspor Kulübü Yöneticileri, teknik ekip ve sporcularla bir araya geldi.

İlimizin futboldaki temsilcisi Bilecikspor başta olmak üzere diğer kulüplerimizin şu an ve önümüzdeki döneme ilişkin faaliyetleri hakkında fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantıda Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can talep ve görüşleri dinledi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk’ün de katıldığı buluşmada Milletvekili Selim Yağcı gerçekleştirilen toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’ Bileciksporumuzun yöneticileri, teknik ekibi ve sporcu kardeşlerimizle bir araya geldik. Bilecikspor ve diğer spor kulüplerimizin her zamanki gibi yanındayız. Şehrimizi sportif anlamda hak ettiği noktalara taşımak için el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can ise yaptığı açıklamada; ‘’Bilecik Belediyesi olarak sporun, sporcunun ve sporseverin yanında olmaya devam ediyoruz. İlimizin köklü spor kulübü Bileciksporumuzun yönetimi ve sporcuları ile bir araya geldik. Dün olduğu gibi bugünde Bileciksporumuza destek olmaya devam edeceğiz. İnşallah güzel projelerimizle sportif anlamda başarılı çalışmaları hep birlikte gerçekleştireceğiz.’’

Bilecikspor Yönetimi, teknik ekip ve oyuncuların fikir ve görüşlerini dinleyen Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kulüp Başkanı Ahmet Subaşı da Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can’a katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.