21.4 C
Bilecik
Perşembe, Ağustos 18, 2022

Bilecik’te 17 Kamu İşçisi Alınacak

- Reklam -
- Reklam -

“Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Kurumumuz Aracılığı İle İlimizde 17 Daimi Kamu İşçisi Alacak”

Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayhan TOZAN, Gençlik ve Spor Bakanlığı ülke genelinde birçok meslekte 3 bin 243 kamu personeli alımı yapacağını, bunun yanı sıra Bilecik ilinde de 1’i engelli olmak üzere 17 kişinin istihdam edileceğini bildirdi.

 

Tozan, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere; 1’i engelli, 2’si eski hükümlü ile TMY (terörle mücadelede yaralananlar) ve 3’ü normal statüde olmak üzere 6 Temizlik Görevlisi, 2 Cankurtaran, 1 Elektrikçi (Genel)(Elektrik Tesisatçısı (Bina)), 2 Güvenlik Görevlisi, 2 Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, 4 Gençlik Lideri olmak üzere 17 kişi İŞKUR’dan başvuru yapmak kaydı ile istihdam edilecektir. Başvurular 11 Şubat 2019 başladı, 15 Şubat 2019 Cuma günü saat 23.59’a kadar devam edecektir. Başvuru sonrasında 27 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda çekilecek kuralar ile çalışacak kişiler belirlenecektir.”

 

Tozan son olarak “ Vatandaşlarımız Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüze, İlimizde Belediyelerde ve diğer Kurumlarımızda bulunan İŞKUR Hizmet Noktalarımıza gelerek ya da www.iskur.gov.tr ve e-devlet ile internet üzerinden de başvuru yapabilirler. Başvurular sadece ilimiz için olacağı gibi çeşitli mesleklerde ülke geneli için de olabilir.

 

Kurumumuz bu tür Kamu ilanları ve özel sektör ilanları ile ilimizde istihdamda öncülük yapmaya devam edecektir. İnternet sitemizden ve İş ve Meslek Danışmanlarımızdan detaylı bilgiler edinilebilir” diyerek başvurular hakkında bilgi verdi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.