19.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ağustos 6, 2022

Bilecik’te 6 Adet Ambulans ve UMKE Aracının Teslim Töreni Yapıldı

- Reklam -
- Reklam -

Sağlık Bakanılığı tarafından Bilecik İl Sağlık Müdürlüğüne kazandırılan 6 adet ambulans ile UMKE aracının teslim töreni yapıldı.

Törene Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Milletvekili Selim Yağcı,İl Sağlık Müdürü Kadir Keskin, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Müftüsü Necati Akkuş ve daire müdürleri katıldı.

Vali Şentürk, Milletvekili Selim Yağcı ile birlikte İl Sağlık Müdürü Kadir Keskin ve ilgililerden araçlar hakkında bilgi aldı.

Bilecik Milletvekili Selim yağcı, 2002 yılında Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde 12 olan ambulans sayısının bugün hizmete alınan 6 ambulans ile birlikte tam olarak yüzde 350 oranında artış gösterip, 42’ye ulaştığını belirterek, yapımı devam eden 250 yataklı yeni Bilecik Devlet Hastanesi tamamlandığında AK Partinin Bilecik’teki sağlık hizmetlerinin taçlanmış olacağını söyledi.

Milletvekili Selim Yağcı, yapımı devam eden yeni Bilecik Devlet Hastanesinin hizmete girdiğinde ise, İnhisar ilçesinin merkez nüfusu kadar istihdamı da beraberinde getireceğini sözlerine ekledi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.