Bilecik'te Bozulan Yollar Onarılıyor - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 04:41

Bilecik’te Bozulan Yollar Onarılıyor

Bilecik’te Bozulan Yollar Onarılıyor
Son Güncelleme :

07 Mayıs 2015 - 15:53

YOĞUN KIŞ ŞARTLARI NEDENİYLE BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yoğun kış şartlarında bozulan yol ve kaldırımlarda yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Bilecik Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilimiz genelindeki tüm yol ve kaldırımlarda yenileme ve onarım çalışmalarına başladı.

Ekipler, bir ay boyunca gerçekleştirecekleri çalışmalar kapsamında şehrimizin bütününde, yoğun kış şartlarından dolayı bozulan yol ve kaldırımlarda yenileme çalışmalarını gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın hizmetine sunacak.

KAPALI PAZAR BÖLGESİNDE PARKE ÇALIŞMALARI

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri onarım ve yenileme çalışmaları kapsamında Bilecik Belediyesi Üst Geçit yanında parke çalışması gerçekleştiriyor.

Gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda vatandaşlarımız, Kapalı Pazar’dan üst geçit ve ana caddeye daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayacak.

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, yol bakım ve onarım çalışmaları yanısıra vatandaşlarımızdan gelen diğer talepleri de değerlendirdiği bildirildi.

DSC_6798-604x400 DSC_6801-604x400