8.4 C
Bilecik
Pazar, Aralık 4, 2022

Bilecik’te Çocuklara Ücretsiz Tiyatro Oyunları

- Reklam -
- Reklam -

Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından her hafta Pazar günleri ücretsiz sahne alan tiyatro oyununu çocuklarla birlikte seyretti.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alan Keloğlan Keleşoğlan adlı tiyatro oyunu için salonlar doldu.

Çocuklar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan Belediye Başkanı Nihat Can, çocuklarla tiyatro oyunu seyretti ve fotoğraf çektirdi.

Bilecik Belediyesi olarak çocuklar için güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini ve bunun devam edeceğini ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can şunları söyledi:

‘’Çocuklar sizleri çok seviyoruz ve sizler için güzel tiyatro oyunları ve sinema filmleri sunmaya devam edeceğiz. Sizler için ayrıca çok güzel projelerimiz var ve sizlerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmanız için eserler ortaya koymaya devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından her hafta Pazar günleri çocuklarımız için hazırlanan tiyatro oyunlarının, Mart ayında da devam edeceğini kaydetti.

Her hafta birbirinden güzel tiyatro oyunları ile buluşan çocuklarımız; Mart ayı tiyatro oyunları kapsamında; 3 Mart Pazar günü saat: 13:00’te Keloğlan Keleşoğlan; 10 Mart Pazar günü saat 13:00’te, Pamuk Prenses, 17 Mart Pazar günü saat: 13:00’te Kabile Reisi Kim ve 24 Mart Pazar günü saat: 13:00’te Çirkin Ördek adlı tiyatro oyunu ile buluşacak.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.