26.4 C
Bilecik
Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Bilecik’te İşletmeler Alınan Koronavirüs Kararına Uyuyor

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik’te İşletmeler Alınan Koronavirüs Kararına Uyuyor. Bilecik dahil olmak üzere İçişleri Bakanlığınca yayınlanan ve 81 il valiliklerine gönderilen genelgeyle geçici süre faaliyetleri durdurulan işletmeler alınan karara harfiyen uyuyor.

Polis ekipleri il merkezinde denetimler yaparak faaliyetine devam eden işletme olup olmadığını sık sık kontrol ediyor. Şu ana kadar alınan karara uymayan bir işletme olmazken, Bilecik’te geçici süre faaliyetleri durdurulan işletmeler konuya duyarlı davranarak dükkanlarını, işletmelerini kapalı tutarak alınan karara harfiyen uyuyor.

Evlere Hizmet Dönemi

İşletmeler kapalı kaldıkları sürede kazanç kaybı yaşamamak ve kazançlarının devam etmesi için tedbirler de alarak, hizmeti hizmet almak isteyen vatandaşların ayağına götürüyor.

Adrese Teslim Oyun Konsolu

Bilecik’te faaliyet gösteren bir playstation salonunun, salonunu kapalı tutarken, kapalı salonun camlarına yapıştırdığı kağıtlarda haftalık kiralama hizmetini evlere kadar servis ettiği öğrenildi.

Oyun konsollarının haftalık kiralamasını yapan işletme sahiplerinin irtibat telefonlarını da cama yapıştırdıkları kağıtlara eklediği görüldü.

Haftalık kiralaması yapılan oyun konsollarının temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinin yapıldığı ve evde oyun oynayarak vakit geçirmek isteyen vatandaşlar ve gençler için adreslerine teslim edildiği öğrenildi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.