18.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ağustos 6, 2022

Bilecik’te Sosyal Destek Gurubu Oluşturuldu

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik’te Vefa Sosyal Destek Gurubu Oluşturuldu. Bilecik Valiliğince 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara ”Sokağa çıkma yasağı” genelgesi doğrultusunda Vali Şentürk başkanlığında ”Vefa Sosyal Destek Grubu” oluşturuldu.

Alınan sokağa çıkma yasağı kapsamındaki 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar zorunlu, temel ihtiyaçlarının karşılanması için taleplerini ALO 112 numarası üzerinden iletebilecek.

Sokağa çıkma yasağı kararı alınan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın zorunlu, temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Vali Bilal Şentürk başkanlığında ”Vefa Sosyal Destek Gurubu” oluşturuldu.

Talepler ALO 112’ye

Sokağa çıkması kısıtlanan, yasaklanan vatandaşlarımız, zorunlu, temel ihtiyaçlarına yönelik taleplerini ALO 112 numarası üzerinden iletebilecek, vatandaşların talepleri alınacak ve doğrudan Vefa Sosyal Destek Gruplarına iletilecek.

İçişleri Bakanlığının 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara ”Sokağa çıkma yasağı” genelgesi doğrultusunda Vali Şentürk başkanlığında oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu toplanarak, alınacak tedbirler konusunda görüş alışverişinde bulundu.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.