27.4 C
Bilecik
Cuma, Ağustos 19, 2022

Bilecik’te Ücretsiz Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Kursu

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik’te ”Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Kursu’ düzenleniyor.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi fotoğraf ve fotoğrafçılık konusuna ilgi duyan ve gözle görünen dünyanın güzelliklerini fotoğraf makineleri aracılığıyla ölümsüzleştirme hazzını yaşamak isteyenler için Temel Fotoğrafçılık Eğitimi ile birlikte bir fotoğraf makinesinin temel kavramları olan Vizör, Netlik, Objektif Seçimi, Diyafram ve Alan Derinliği, ISO/Sensör Duyarlılığı, Enstantane, Işık ve Pozlama gibi konulardan özel çekim teknik ve uygulamalarına kadar çok çeşitli konular ile fotoğrafçılık hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için ücretsiz kurs düzenliyor.

Murat ışık tarafından 22 Mart- 17 Nisan tarihleri arasında 1,5 saatten 4 hafta toplamda 6 saat verilecek eğitime katılmak için son başvuru tarihi 17 Mart 2017 olarak belirlendi.

BAŞVURU İŞLEMLERİ:
Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (BİLSEM) web sitesinde (http://w3.bilecik.edu.tr/bilsem/) yer alan Ön Kayıt Formu’nun doldurularak başvuru süresi içerisinde bilsem@bilecik.edu.tr adresine gönderilmesi veya BİLSEM’e teslim edilmesi.
İlan edilen kontenjan dâhilinde programın açılıp/açılmayacağı hakkında BİLSEM web sitesi üzerinden Ön Kayıt başvuru süresi sonunda yapılacak duyuruların takip edilmesi.
BİLSEM web sitesinde programın açılacağına dair duyuru yapıldıktan sonra BİLSEM web sitesinde yer alan Kesin Kayıt Formu’nun doldurulması.
Kesin Kayıt Formu ile Kesin Kayıt Formu’nda belirtilen diğer istenen belgelerin BİLSEM’e teslim edilmesi.

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.