13.4 C
Bilecik
Pazartesi, Haziran 27, 2022

Bölücü terör örgütü asla galiz emellerine ulaşamayacaktır

- Reklam -
- Reklam -

Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK tarafından düzenlenen saldırıda yaşamını yitiren şehitlerimiz ve yaşanan terör olaylarına ilişkin olarak Bilecik İHH İnsani Yardım Derneği terörü kınama mesajı yayınladı.

Bilecik İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Şemsettin Yıldırım yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Terör örgütü PKK ve işbirlikçilerinin hain terör saldırıları sonucu şehid düşen asker ve polislerimize Allah’tan rahmet; yakınlarına sabrı cemil diliyoruz. Eli kanlı terör örgütünü kınıyoruz.
İyi adına yapılmak istenen tüm şeyleri kötüye kullanan, bunu yapraken de emperyalist ülkelerle işbirliği içerisinde olan bölücü terör örgütü asla galiz emellerine ulaşamayacaktır. Milleti ve devleti bölme arzusunda olan, İslama ne kadar yakın güzellik varsa onların tamamını Markist Lenist kafa yapısıyla saf dışı bırakmaya çalışan terör örgütünün ana gayesi taşeronluktur. İşgalsever ülkelerin taşeronluğunu yapan bu örgütlerin tamamı, samimi bölge insanı tarafından da taban bulamayacaktır.
Irak ve Suriye’yi mezhepçilik damarlarından adeta fırına çeviren işgalsever devletler, ülkemizi de ateist gruplar aracılığıyla fırına çevirmek istemektedirler. Bu fırınlara odun hamallığı yapanların ana hedefi, milletimizin vakurlu duruşunu bozmak; hile ve dezenformasyonla duygular üzerinde algı mühendistliği yapmaktır. Aziz milletimizin iman dolu göğsü tüm hilelere kapalıdır.
Ümmetin vahdeti bölünmeye çalışılsa da, alâküllihal bu topraklar tek vücut olmanın merkezi olmaya devam edecektir.
Kardeşlerimize uzanan bu kirli eller, aslında kardeşliğimizi bozmaya çalışmaktadır. Karanlık ve korkak bu eller, etnik kökeni ne olursa inanmış gönüllere asla zarar veremeyecektir.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.