26.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI FATİH BAKICI 1 YILLIK ÇALIŞMALARINI ES TV’YE DEĞERLENDİRDİ

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI Eskişehir’den yayın yapan ES TV televizyonunun canlı yayın konuğu olarak yaklaşık 1,5 saat süren programda 1 yıllık icraatlarını değerlendirdi.

Bozüyük’ün en önemli tarihi yapılarından biri olan ve geçtiğimiz yıl restorasyonu tamamlanan tarihi Albay Çolak İbrahim Bey Köşkü’nden yapılan canlı yayını ES Tv Genel Müdürü Soner YÜKSEL ile ES Tv ve Anadolu Gazetesi Bölge Sorumlusu Metin KAMBER hazırlayıp sundu. Halk Röportajları da bulunan programda Başkan BAKICI 1 yıl boyunca yapılan yatırımları ve yapılacak projeleri anlattı. Yapılanları ve yapılacakları alt yapıdan park bahçe düzenlemelerine, Mahalle Konaklarından asfaltlama çalışmalarına kadar geniş bir yelpaze içerisinde değerlendiren Başkan BAKICI eğitim konusunda yapılan yatırımlar, Yeni Mahalle Konakları Projeleri ile birlikte Seyir Terası Projesi ve TOKİ Konutları hakkında da bilgi verdi. Programın sonunda Başkan BAKICI Program ekibi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek günün anısına ES Tv Genel Müdürü Soner YÜKSEL ile ES Tv ve Anadolu Gazetesi Bölge Sorumlusu Metin KAMBER’e plaket takdim etti.

Bşk- ES Tv Canlı Yayın 1 Bşk- ES Tv Canlı Yayın 2 Bşk- ES Tv Canlı Yayın 4 Bşk- ES Tv Canlı Yayın 5 Bşk- ES Tv Canlı Yayın 6 Bşk- ES Tv Canlı Yayın 7

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.