16.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTILARI SONA ERDİ

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTILARI SONA ERDİ

Bozüyük Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı ikinci bileşimi yapılarak sona erdi.

Bozüyük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantı Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın Başkanlığında gerçekleştirilirken toplantıda Akpınar Mahallesi’nde imar planı değişikliğine yapılan itirazlar görüşüldü.

Meclis Gündeminde Köy statüsünden çıkartılarak mahalle olan Akpınar Mahallesi’nde yapılan İmar Planı değişikliğine itiraz eden 25 kişinin itiraz dilekçesi imar komisyonunun aldığı kararlar doğrultusunda değerlendirildi. İtirazlar tek tek incelenerek karara bağlandı. Genel olarak ağaçlandırma alanları ve yol olarak belirlenen yerler konusunda vatandaşların imar planına itiraz ettikleri görülürken, Başkan BAKICI, mahalledeki imar planında 18 uygulaması yapıldığını ve yapılara dokunulmayacağının ifade edilmesine rağmen itirazlar olduğunu belirtti.

Toplantının sonunda Başkan BAKICI, İmar Komisyonuna vakit ayırıp bu 25 maddeyi hızlı bir şekilde çözümlediklerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca hafta sonu yapılan genel Seçimlerin ilçemize, ilimize ve Türkiye’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Başkan BAKICI “Yeni seçilen vekillerimizin de hayırlı hizmetlerini bekliyoruz” dedi. Bozüyük Belediye Meclis Toplantıları Temmuz ayı tatilinin ardından Ağustos ayında yapılacak toplantılarla devam edecek.

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.