9.4 C
Bilecik
Pazar, Aralık 4, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYESİ ACİL MÜDAHALE EKİPLERİ 24 SAAT GÖREVDE

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük’te zorlu kış şartlarının olumsuz etkilerini en aza indirmek ve yoğun kar yağışı nedeniyle oluşabilecek mağduriyetleri en kısa zaman diliminde çözüme kavuşturabilmek amacıyla oluşturulan Acil Müdahale Ekipleri gece ve gündüz vardiyası olarak görevini sürdürüyor.

Bozüyük’te dün gece yarısı başlayan ve aralıklarla kar yağışı ve tipi şeklinde devam eden etkili kar yağışı sürüyor. Karın yere düştüğü ilk andan itibaren göreve başlayan Bozüyük Belediyesi Acil Müdahale Ekipleri ilçe genelindeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kar yağışı ile birlikte 7 küçük kepçe, 2 büyük belden kırmalı kepçe, 2 greyder, 1 Turkar kar kürüme ve tuzlama aracı, 1 adet ATECO tuzlama aracı ve kar kürüme kamyonu ile birlikte başlayan çalışmalar kapsamında öncelikli olarak 4 Eylül Mahallesi Devlet Hastanesi Acil Servisi yol güzergâhı, Yeşilkent Mahallesi Devlet Hastanesi Yol Güzergahı, İsmet İnönü Caddesi ve Atatürk Caddesi ile dolmuş güzergahları, ana arterler ve sokaklarda yol açma, kar kürüme ve tuzlama çalışması yapıldı. Aynı zamanda kaldırım temizliğine de başlayan ekipler gelen şikayetler doğrultusunda ve aciliyet sırasına göre sıralandırılarak yönlendiriliyor.

İşlerin daha hızlı ve akıcı olarak yapılabilmesi amacıyla sorumlu Başkan Yardımcılarına bağlı ekip liderleri, bölge sorumluları, çalışma ekipleri ve iletişim birimi ile birlikte görev yapan Bozüyük Belediyesi Acil Müdahale Ekipleri yağış süresince çalışmalarına aralıksız olarak devam edecek.

Kar Acil Müdahale Ekipleri Görevde  1 Kar Acil Müdahale Ekipleri Görevde  3 Kar Acil Müdahale Ekipleri Görevde  6 Kar Acil Müdahale Ekipleri Görevde  11 Kar Acil Müdahale Ekipleri Görevde  14 Kar Acil Müdahale Ekipleri Görevde  20

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.