18.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYESİ ÇOCUK SİNEMA GÜNLERİ BAŞLADI

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediyesi tarafından çocuklara karne hediyesi olarak, bu yıl ikincisi düzenlenen çocuk sineması günleri, birbirinden güzel 3 film gösterimi ile başladı.

Yoğun bir eğitim-öğretim dönemini geride bırakan çocuklarımızın tatilde dinlenmeleri ve eğlenmeleri adına Belediye Başkanı Fatih BAKICI ‘nın talimatı ile düzenlenen çocuk sineması günlerinde ilk gün -Canım Kardeşim Benim,-Kahraman Ördek,-Sebastian Sevgili Dostum filmleri minikler ile buluşurken, animasyon ve çocuk filmlerinin en güzel örnekleri 4 Şubat Cumartesi gününe kadar Bozüyük’lü çocuklar için gösterilmeye devam edecek.

Metristepe Kültür Merkezinde düzenlenen sinema gösterimleri çocukların oldukça ilgisini çekerken, öğrenci aileleri gerçekleştirilen etkinlikten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Soğuk kış günlerinde çocukların evlerinde bunalmaması ve arkadaşları ile sosyalleşmesi için büyük bir avantaj” olduğunu belirtti. Çocuk sineması gösterimlerinin ilk gününde minikler evlerine oldukça mutlu ve eğlenmiş olarak dönerken, gösterimler yarın; -Minik Kahramanlar Macera Peşinde, -Sebastian Sevgili Dostum filmleri ile devam edecek.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.