Bozüyük Belediyesi Karla Mücadeleye Devam Ediyor - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 06:21

Bozüyük Belediyesi Karla Mücadeleye devam ediyor

Bozüyük Belediyesi Karla Mücadeleye devam ediyor
Son Güncelleme :

24 Ocak 2015 - 9:25

Bozüyük Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri tarafından ilçede etkili olan kar yağışı sonrası yapılan kar temizleme çalışmalarında 820 kamyon kar temizlenerek şehir dışına çıkartıldı.

Bozüyük’te etkili olan yoğun kar yağışı sonrasında Bozüyük Belediyesi Acil Müdahale Karla Mücadele ekipleri, ilçe genelinde bulunan cadde, sokak ve kaldırımlarda biriken karları temizlemek için başlattığı çalışmaları sürdürüyor. Bozüyük Belediyesi, iş makineleri ve ekipleriyle 24 saat yürütülen kar temizleme çalışmalarına yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde devam ederken, karla mücadele çalışmalarını sürdüren ekipler ise, küçük kepçe ve kar kürekleri ile cadde kenarlarındaki kaldırımlarda biriken karları temizliyor. Devam eden çalışmalarda bu güne kadar cadde, sokak ve kaldırımlardan toplanan 820 kamyon kar şehir dışına çıkartılırken temizlenen karlar yaya ve araç trafiğini rahatlatıyor.