26.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYESİ OKULLAR ARASI FUTBOL ŞENLİĞİ HEYECANLA DEVAM EDİYOR

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK BELEDİYESİ OKULLAR ARASI FUTBOL ŞENLİĞİ HEYECANLA DEVAM EDİYOR

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen, ilk ve ortaokul öğrencilerinin katıldığı Minikler Futbol Şenliği’nde 4. Hafta sonuna gelinirken toplamda 20 maç oynandı.

Bozüyük Belediyesi Minikler Futbol Şenliği’nin 4. Haftasında ilkokullar arasındaki maçlar Yeni Mahalle Saffet Şeker Ortaokulu Sentetik Sahası’nda oynandı. Burada oynanan maçlarda Zafer İlkokulu Saffet Şeker İlkokulu’nu 5-1 yenerken Şehit Vahit Elmas İlkokulu mazeret bildirerek maça çıkmadığı için Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu 3-0 hükmen galip oldu. İlkokul gurubundaki Ertuğrulgazi İlkokulu ile Öğretmen Bekir Aral İlkokulu arasındaki maç ise ileri bir tarihe ertelendi. Ortaokullar gurubu maçları 4 Eylül Gençlik Parkı Sentetik sahasında oynanırken; Yavuz Sultan Selim Ortaokulu 100. Yıl Ortaokulu’nu 5-4 yendi. Şehit Vahit Elmas Ortaokulu mazeret bildirerek maça çıkmadığı için Saffet Şeker Ortaokulu 3-0 hükmen galip olurken Dodurga Ortaokulu da bu haftayı bay olarak geçirdi.

Kazanan ya da kaybedenin önemli olmadığı, ülke çapında artan şiddetin her türlüsüne karşı (kadına şiddet, sporda şiddet vb.) sporun birleştirici ve eğlenceli yönünü ortaya çıkarmayı amaçlayan turnuva 2 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 17:30’da 4 Eylül Mahallesi Gençlik Parkı sahasında düzenlenen ödül töreni ile son bulacak.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.