10.4 C
Bilecik
Perşembe, Haziran 30, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYESİ ÜCRETSİZ SPOR PROGRAMLARI KAYITLARI BAŞLADI

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediyesi tarafından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ücretsiz spor programlarına kayıtlar başladı.

İlçemizin Spor alanında özlem duyduğu başarıları ve şampiyonlukları ancak profesyonel sporcu eğitimi ile mümkün olacağı bilinci hareket eden Bozüyük Belediyesi’nin “Spora ve Sporcuya Destek Projesi” kapsamında Halk eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde düzenlenen Yaz Spor Etkinliklerinin ardından Kış Spor Etkinliklerinin kayıtları başladı. Özellikle son yıllarda ilçemize kazandırılan sentetik sahalar, tenis kortları, basketbol sahaları ve bunlara ek olarak kapalı spor salonu ve yaz dönemlerinde açık yüzme havuzu gençlerimizin hizmetine sunularak birçok branşta profesyonel antrenörler eşliğinde ücretsiz spor etkinlikleri düzenleniyor. Düzenlenen spor etkinlikleri ile aklen ve bedenen sağlıklı nesiller yetişmesine destek olunurken ayrıca gelecek vaat eden sporcular tespit edilerek destekleniyor.

2014-2015 Kış Spor Etkinlikleri kapsamında çocuklar için 13 branşta, yetişkinler için 4 branşta, engelliler için 5 branşta açılacak olan sportif etkinliklerine ek olarak enstrümantal etkinlikler de düzenleniyor. Kayıtların 23.10.2014 – 31.10.2014 tarihleri arasında Bozüyük Belediyesi AK Masa, Okul Müdürlükleri ve Halk Eğitim Merkezi tarafından alınacağı etkinlikler 01.11.2014 – 31.05.2015 tarihleri arasında başlayacak. Etkinlikler başta Bozüyük Belediyesi Kapalı Spor Salonu olmak üzere, Halk Eğitim Merkezi, Yavuz Sultan Selim İlk Okulu Spor Salonu, Ticaret Meslek Lisesi Kapalı Spor Salonu, Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonu, Yenidoğan Mahalle Konağı, Tekke Mahalle Konağı, Yeni Mahalle Konağı, Yeşilkent Halı Saha, Tekke Mahalle Halı Saha, 4 Eylül Halı Saha tesislerinde yapılacak.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.