8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDE ERKEN BAYRAMLAŞMA

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI Ramazan Bayramı öncesinin son mesai gününde belediye personeli ile bayramlaşarak personele hayırlı bayramlar diledi.

 

Bozüyük Belediyesi Düğün Salonunda yapılan bayramlaşma törenine Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Başkan Yardımcıları ve belediye personeli katıldı. Törende konuşan Başkan BAKICI ilçe genelinde devam eden çalışmalar hakkında bilgi vererek tüm personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Konuşmasında Ramazan ayının ve ardından gelen bayramın taşıdığı manevi güzelliklere dikkat çeken Başkan BAKICI “Allah bize nasip etti hep birlikte güzel bir Ramazan geçirdik. İnşallah Rabbim tekrar böyle Ramazanlara, bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesine ardından da Bayrama hep birlikte, sizlere de sevdiklerinizle birlikte kavuşmayı nasip etsin. Biz vatandaşa karşı güler yüzlü davranalım, iyi bir aile olalım, tüm güzellikleri birlikte yaşayalım istiyoruz. Benim her personelim, ister makamdaki, ister kurumdakiler olsun, hepsi muhakkak değerlidir. Ben yapılan icraatlar karşısında hepinize hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Personelimiz insanlara güler yüzlü davranıp insanlarla ilişkilerini sıcak tuttuğunda Bozüyük halkının daha anlayışlı olacağına inanıyorum. Rabbim hepimizi ailemizle birlikte, Ramazana arkasından tekrar bayrama ve tabi ki Kurban Bayramına eriştirmesi dileğiyle emeği geçen tüm personelime tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmanın ardından Başkan BAKICI tüm personeli ile tek tek görüşerek çalışanların bayramını kutladı.

Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 1 Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 2 Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 3 Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 4 Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 5 Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 6 Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 7 Bşk- Bayramlaşma Ramazan Byr(25.7.2014) 8

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.