20.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN İNÖNÜ’YE KARDEŞ YARDIMI

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN İNÖNÜ’YE KARDEŞ YARDIMI

Bozüyük Belediyesi tarafından 1 Nisan 2015 Çarşamba günü düzenlenecek 2. İnönü Zaferi’nin 94. Yıldönümü Kutlamaları’nın yapılacağı İnönü’deki tören alanı çiçeklendirilerek törenlere hazırlandı.

Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce Bozüyük Belediyesi ile Kardeş Belediye olan İnönü Belediyesi’ne destek amacıyla resmi törenlerin yapıldığı ilçe merkezindeki Belediye Meydanı’nda çiçeklendirme çalışması yapıldı. 1 Nisan 2015 Çarşamba günü yapılacak 2. İnönü Zaferi’nin 94. Yıldönümü Kutlama törenlerinin gerçekleştirileceği meydandaki peyzaj çalışmaları kapsamında meydan çevresinde bulunan yeşil alanlara yaklaşık olarak 4000 adet mevsimlik çiçek dikimi yapıldı. Yapılan peyzaj çalışmaları ile rengarenk çiçeklerle bezenen meydan törenlere hazır hale getirildi. Ayrıca Anıt Park’a da çiçek ve ağaç dikimi yapılarak piknik masaları ile oturma bankları yerleştirildi.

sein-hazinen-senin-kütüphanen-640x346 İnönü-Çiçek-Dikimi-6_resized-600x400 İnönü-Çiçek-Dikimi-7_resized İnönü-Çiçek-Dikimi-1_resized-600x400 İnönü-Çiçek-Dikimi-2_resized-600x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.