15.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

Bozüyük Çarşı Mahalle Konağı Yapım İhalesi Yapıldı

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın “9 Mahalle’ye 9 Mahalle Konağı” projesi kapsamında Çarşı Mahalle’ye yapılması planlanan Konağın yapım ihalesi yapıldı.

Bozüyük Belediyesi’nce düzenlenen ihaleye 6 istekli firma katılırken ihale sürecinin tamamlanmasının ardından proje ivedilikle hayata geçirilecek. Çarşı Mahalle kanal boyu Fen Lisesi Mevkii’ne yapılacak Mahalle Konağı toplam alanı 661 metrekareden oluşurken 2 katlı ve asansörlü olarak planlandı. Bina içerisinde Kütüphane, Gençlik Meclis Odası, Kadın Meclis Odası, Muhtarlık, Fitness Salonu, Mescit ile bay ve bayan abdesthane yer alacak.

Geçtiğimiz yıl yapımları tamamlanarak hizmete sunulan Yenidoğan Mahalle Konağı, Tekke Mahalle Konağı ve Yeni Mahalle Konağı vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Düğün salonları ve fitness salonları aktif olarak kullanılırken Konaklar içerisinde yer alan Muhtarlar ve Aile Hekimleri de vatandaşların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Mahalle Konakları Çarşı Mahalle Yapım İhalesi 2 Mahalle Konakları Çarşı Mahalle Yapım İhalesi 3 Mahalle Konakları Çarşı Mahalle Yapım İhalesi 5

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.