26.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BOZÜYÜK ÇİTOSAN İLKOKULU ANA SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük’te Yeni Mahalle’de eğitim veren Çitosan İlkokulu ana sınıfı öğrencileri Bozüyük Belediyesi’nin ihtiyaç sahiplerine modern bir mağaza görünümünde hizmet veren ‘Giyim Evi’ni ziyaret ederek kıyafet bağışında bulundu.

Çitosan İlkokulu ana sınıfı öğrencileri öğretmenleri eşliğinde Bozüyük Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek ve onlara destek olmak amacıyla hizmet veren Giyim Evi’ne gelerek beraberlerinde getirdikleri çeşitli kıyafetleri giyim evine bağışladılar. Yaptıkları bağışla sosyal yardımlaşma ve dayanışma konusunda örnek bir davranış sergileyen minikler buradaki görevlilerden bilgi aldılar. Buranın ne amaçla kurulduğu ve nasıl hizmet verdiğinin anlatıldığı ziyarette yetkililer iyi niyetli bağışları için minik öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür ederek çeşitli ikramlarda bulundu.

Bir mağaza düzeninde hizmet veren Giyim Evi’nde ihtiyaç sahibi vatandaşlar, rencide olmadan, beklemeden, ihtiyaç duydukları zaman, istedikleri eşyaya kolaylıkla ulaşabiliyor.

Giyim Evi, Miniklerin Ziyareti 1 Giyim Evi, Miniklerin Ziyareti 2 Giyim Evi, Miniklerin Ziyareti 3

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.