BOZÜYÜK ÇİTOSAN İLKOKULU ANA SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 04:22

BOZÜYÜK ÇİTOSAN İLKOKULU ANA SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

BOZÜYÜK ÇİTOSAN  İLKOKULU ANA SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Son Güncelleme :

25 Mayıs 2015 - 14:24

Bozüyük’te Yeni Mahalle’de eğitim veren Çitosan İlkokulu ana sınıfı öğrencileri Bozüyük Belediyesi’nin ihtiyaç sahiplerine modern bir mağaza görünümünde hizmet veren ‘Giyim Evi’ni ziyaret ederek kıyafet bağışında bulundu.

Çitosan İlkokulu ana sınıfı öğrencileri öğretmenleri eşliğinde Bozüyük Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek ve onlara destek olmak amacıyla hizmet veren Giyim Evi’ne gelerek beraberlerinde getirdikleri çeşitli kıyafetleri giyim evine bağışladılar. Yaptıkları bağışla sosyal yardımlaşma ve dayanışma konusunda örnek bir davranış sergileyen minikler buradaki görevlilerden bilgi aldılar. Buranın ne amaçla kurulduğu ve nasıl hizmet verdiğinin anlatıldığı ziyarette yetkililer iyi niyetli bağışları için minik öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür ederek çeşitli ikramlarda bulundu.

Bir mağaza düzeninde hizmet veren Giyim Evi’nde ihtiyaç sahibi vatandaşlar, rencide olmadan, beklemeden, ihtiyaç duydukları zaman, istedikleri eşyaya kolaylıkla ulaşabiliyor.

Giyim Evi, Miniklerin Ziyareti 1 Giyim Evi, Miniklerin Ziyareti 2 Giyim Evi, Miniklerin Ziyareti 3