20.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

BOZÜYÜK DEMOKRASİ NÖBETİNDE

- Reklam -
- Reklam -

Türkiye,15 Temmuz Cuma gecesi hayata geçirilmek istenen darbe girişimine karşı başlattığı demokrasi nöbetine devam ediyor.

Cumhurbaşkanı ve Başbakanın konuşmalarında sıklıkla vurguladığı “meydanları boş bırakmayın” sözlerinden dolayı halk tüm Türkiye’de olduğu gibi Bozüyük’de de meydanları boş bırakmadı. Bozüyük Cumhuriyet Meydanında akşam saatlerinde toplanan kalabalık, darbecilere karşı hükümetinin ve devletin yanında olduğunu gösterdi.

Sabah saatlerine kadar meydandan ayrılmayan kalabalıkta; Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Bozüyük İlçe Emniyet Müdürü Hakkı GÜNER, Ak Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN,Belediye Başkan Yardımcıları ,Belediye Meclis Üyeleri yer aldı. Başkan BAKICI, alanda bulunan kalabalık ile tek tek görüşerek böylesine zor bir süreçte kendilerini yalnız bırakmadıkları için vatandaşlara teşekkür etti. Belediye çalışanları tarafından meydanda ki vatandaşlara çay ve simit ikramı yapılırken, kurulan dev ekranda Türkiye’de olan gelişmeler canlı olarak takip edildi.

Alanda bulunan vatandaşların demokrasi nöbetini ziyaret bir diğer konuk ise alanda bulunanlar tarafından uzun süre alkış aldı.
Bozüyük 45. Mühimmat Depo Komutanı Binbaşı Alper KOÇ,alana gelerek Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü, Ak Parti İlçe Başkanı ve vatandaşlar ile görüşerek. Türkiye’de gerçekleşen bu vahim gelişmeden duyduğu derin üzüntüyü belirtti.

Alanda bir süre Belediye Başkanı Fatih BAKICI ile sohbet eden Binbaşı Alper KOÇ, birlik beraberliğimizi vurgulamak adına Emniyet,Belediye ve Diğer devlet unsurları ile bir arada bulundu ve halk tarafından uzun süre alkışlandı. Daha sonra Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Bozüyük İlçe Emniyet Müdürü Hakkı GÜNER, Ak Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN; Binbaşı Alper KOÇ ile birlikte Garnizona giderek burada nöbet tutan askerleri ziyaret etti. Beraberinde getirdikleri baklavaları askere ikram eden Başkan BAKICI,burada askerler ile sohbet etti.Güzel ve samimi görüntülerin ortaya çıktığı ziyaret daha sonra sona erdi.

MYS_2286 MYS_2295 MYS_2307 MYS_2321 MYS_2327

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.