8.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

BOZÜYÜK’LÜ DARTÇILAR BAŞARILARINI TESCİLLEDİ

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Kış Spor Etkinlikleri kapsamında ve Bozüyük Halk Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde devam eden Dart çalışmalarına katılan Bozüyük’lü Dartçılar şampiyonalarda elde ettikleri derecelerle başarılarını tescillediler.

Geçtiğimiz günlerde Bozüyük Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Kış Spor Etkinliklerinde kullanılmak üzere dağıtılan spor malzemelerinin teslim töreninde bizzat Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirilerek desteklenen Dartçılar başarıdan başarıya koşuyor.

Ankara’da yapılan birçok ilden gelen 30 kulübün mücadele ettiği Türkiye Kulüplerarası Dart Şampiyonası’nda Bozüyük’ü temsil eden Halk Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü turnuvayı 4. olarak tamamladı. Şampiyonanın ilk gününde kulüpler takım halinde yarışarak kulüp bazında sıralamalarını belirlerken ikinci gününde ise sporcular ferdi olarak yarıştılar. Türkiye Kulüpler Takım sıralamasında Ankara Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Çelebi Tekvando Spor Kulübü (Ankara), Ankara Sital GSK (Ankara) kulübü gibi 3 Ankara’lı kulübün ardından Bozüyük Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü (Bilecik) takım olarak 4. olurken ferdi yarışmalarda ise Yıldız Kızlar’da Ebru Erdoğan 1., Yıldız Erkekler’de Sefa Ateş 2. Ve Genç Erkekler’de ise Yunuscan Yıldırım yarışmayı 3. sırada tamamlamayı başardı.

Daha önce Ankara’da düzenlenen Türkiye Dart Şampiyonası’nın 1. Ayağı’nda Fatma Özgün’ün antrenörlüğünü yaptığı ekipten Yıldız kızlarda Ebru Erdoğan Türkiye birincisi olurken, genç erkeklerde Emre Demir Türkiye ikinci ve üçüncüsü, yıldız erkeklerde Ozan Tiryaki ve Sefa Ateş Türkiye üçüncüsü olmuştu.

Dart1 Dart2 Dart3

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.