20.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

BOZÜYÜK’TE 2 OKULA DAHA SENTETİK SAHA

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK’TE 2 OKULA DAHA SENTETİK SAHA

 

Bozüyük’te yapımı tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulan 8 sentetik sahanın ardından 2 okula daha yapılacak sentetik sahaların yapım ihalesi yapıldı.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın “Her Mahalleye Spor Tesisi Yapımı” projesi kapsamında son olarak Çarşı Mahalle’de eğitim veren Albay İbrahim Çolak İlk ve Ortaokulu’nun karşısında ve Yediler Mahallesi’nde eğitim veren İçköy İlkokulu’nun bahçesinde yapılan sentetik çim yüzeyli futbol sahalarının devamında Yeni Mahalle’de eğitim veren Öğretmen Bekir Aral İlkokulu bahçesi ile Akpınar Mahallesi’nde hizmet veren Şehit Vahit Elmas İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine yapılacak 2 yeni sentetik sahanın yapım ihalesine 5 firma katıldı. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından çalışmalara başlanacak olan sahalardan Öğretmen Bekir Aral İlkokulu bahçesine yapılacak 18*30 metre ebadında, Şehit Vahit Elmas İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine yapılacak olan ise 18*36 metre ebadında olacak.

Tamamlandığında Belediye tarafından ilçe genelinde hayata geçirilen 9. ve 10. Sentetik sahalar olacak tesisler, bu mekanlarda spor yapacak öğrenciler tarafından büyük bir heyecan ve merakla bekleniyor.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.