29.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

BOZÜYÜK’TE 80 KİŞİ DAHA TAPUSUNA KAVUŞTU

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK’TE 80 KİŞİ DAHA TAPUSUNA KAVUŞTU

TAPULARINI BAŞKAN BAKICI’NIN ELİNDEN ALDILAR

Yediler Mahallesi’nde 18. Madde uygulaması ile imar sorunları çözümlenen 80 kişi tapularını Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın elinden aldı.

Bozüyük’te ilçe genelinde yaşanan imar sorunları nedeniyle yıllardır ev ve arsa tapularını alamayan vatandaşlar yaşanan sorunların çözümlenmesi ile birlikte etap etap tapularını almaya devam ediyor. Belediye Başkanlığı makamında yapılan tapu teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Fatih BAKICI İmar konusunda yaşanan sorunları tespit ettikten sonra bu sorunların çözümü için gayret sarf ettiklerini ve birer birer çözümlediklerini anlattı. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan BAKICI ayrıca Yediler Mahallesi’nde yapılacak yatırımlar hakkında bilgi vererek yeni yapılacak Mahalle Konağı ile seyir terası, alt yapı çalışmaları ve kilit parke taşı çalışmaları konusunda bilgilendirme yaptı. Sohbetin ardından Başkan BAKICI tapuları hak sahiplerine tek tek teslim ederek tapuların hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Tapularını Başkan BAKICI’nın elinden alan vatandaşlar da tapularına kavuşmuş olmanın mutluluğu ile Başkan BAKICI’ya teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın öncülük ettiği ve Bozüyük Belediye Meclisi İmar Komisyonunun çalışmaları sonunda tamamlanarak Belediye Meclisi tarafından kabul edilen 18. Madde uygulaması Yediler Mahallesi’nde 718-719-720 ve 721 adalarda yapılarak 80 kişi daha tapularına kavuşmuş oldu.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.