8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BOZÜYÜK’TE CAMİLER RAMAZANA HAZIR

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ilçe genelinde bulunan tüm camiler temizlenerek önümüzdeki günlerde başlayacak 11 ayın sultanı Ramazan ayı ibadetlerine hazır hale getirildi.

Bozüyük Belediyesi vatandaşların ibadet yeri olan camilerin daha temiz ve sağlıklı olması, vatandaşların temiz bir alanda ibadetlerini yapabilmeleri amacıyla cami ve mescitlerin temizliğini kurduğu özel bir ekiple gerçekleştiriyor. Hummalı bir çalışma gerçekleştiren ekipler ilçe genelindeki cadde ve sokak temizliğinin yanında “Kabe’nin bir şubesi” olan camilerin bakım ve temizliğini de belirlediği bir program dahilinde yürüterek ramazan ayı öncesinde tüm camilerin temizliğini tamamladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen ibadethanelere yönelik bakım ve temizlik çalışmalarında cami içinde halılar süpürüldü, kapı ve camlar silindi, ayakkabılıklar temizlendi. Ayrıca cami dışarısında bulunan şadırvan ve tuvaletlerle birlikte cami avlularında çevre temizliği yapıldı.

Belirli bir program çerçevesinde ve özellikle mübarek Ramazan ayı öncesinde yapılan temizlik çalışmaları başta cami cemaati olmak üzere vatandaşlardan da takdir topluyor.

9-574x400 Temizlik-İşleri-Camilerde-Ramazan-Temizliği-2-600x400 Temizlik-İşleri-Camilerde-Ramazan-Temizliği-3-600x400 Temizlik-İşleri-Camilerde-Ramazan-Temizliği-4-600x400 Temizlik-İşleri-Camilerde-Ramazan-Temizliği-5-600x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.