26.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BOZÜYÜK’TE ENGELSİZ TİYATRO ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK’TE ENGELSİZ TİYATRO
Bozüyük’te Engelliler Haftası nedeniyle yapılan etkinlikler kapsamında engelliler tarafından yazılan ve oynanan tiyatro oyunu sahnelendi.
“Bu işte bir sakatlık var” tiyatrosu tarafından Bozüyük Belediyesi Düğün Salonu’nda sahnelenen oyun, izleyenleri kahkahalara boğarken, salonda bulunanlardan tam not aldı. Tiyatro sonrasında tiyatro oyuncuları sahneye çıkarak bağlama eşliğinde türküler seslendirdi. Engelliler Derneği üyelerinin istek şarkılarını seslendiren oyunculara program sonunda plaket hediye eden Bozüyük Engelliler Derneği Başkanı İsmail ÇELİK Tiyatro oyuncularına teşekkür etti. “Bizler gerekli imkân verildiğinde her şeyi rahatlıkla başarabiliriz” diyen ÇELİK destekte bulunduğu için ve Bozüyük’ü engelliler için daha kolay yaşanabilecek bir kente çevirdiği için Belediye Başkanı Fatih BAKICI’ya teşekkür etti. Tiyatro oyuncusu Soner ÇOBAN’a da sundukları gösterideki başarılı performanslarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Engelliler-Haftası-Tiyatro-Soner-Çoban-3 Engelliler-Haftası-Tiyatro-Soner-Çoban-6

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Engelliler-Haftası-Tiyatro-Soner-Çoban-2 Engelliler-Haftası-Tiyatro-Soner-Çoban-4 Engelliler-Haftası-Tiyatro-Soner-Çoban-5

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.