BOZÜYÜK’TE İREM DERİCİ FIRTINASI - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 04:10

BOZÜYÜK’TE İREM DERİCİ FIRTINASI

BOZÜYÜK’TE İREM DERİCİ FIRTINASI
Son Güncelleme :

21 Mayıs 2015 - 18:03

BOZÜYÜK’TE İREM DERİCİ FIRTINASI

İREM DERİCİ BOZÜYÜK’LÜ HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Bozüyük Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen ve sevilen pop müzik sanatçısı İrem DERİCİ’nin sahne aldığı Gençlik Konseri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın; gençlere bayramlarını daha büyük bir coşkuyla kutlayabilmeleri, onları eğlendirerek moral ve motivasyonlarını yükseltmek ve bir nebze de olsa üzerlerindeki sınav stresini atabilmelerine yardımcı olmak amacıyla, gençlere ve kendini genç hissedenlere bir armağan olarak hazırlanan Gençlik Konseri SARAR AVM ve Dinlenme Tesislerinde yapıldı. Sanatçıyı yakından görmek için erkenden konser alanını dolduran Bozüyük’lüler sabırsızlıkla konserin başlama saatini beklediler. Konsere İlçe Kaymakamı Köksal ŞAKALAR, Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve eşi Emine BAKICI, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri, SARAR Şirketler Gurubu Protokol Müdürü Alaaddin ÇOBAN, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT, Kent Konseyi Başkanı Muzaffer TEKELİOĞLU, AK Parti Milletvekili Adayı Ramazan KURTULMUŞ, AK Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN ve vatandaşlar katıldı.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI konserin açılış konuşmasını yaparak Bozüyük’te hükümet desteğiyle yapılan ve devam eden bir çok projeye imza attıklarını söyledi. Yeni yapılan Metristepe İlkokulu ve Endüstri Meslek Lisesinin yanı sıra üniversite inşaatının da hızla devam ettiğini belirten Başkan BAKICI “Sizler için yıllardır yapılamayan hizmetleri getiriyoruz. Üniversitemiz de bunların başında geliyor. 80 tane 4 yıllık öğrencimiz burada okumakta ve gelecek yıl 6 bölümde daha 4 yıllık öğrenci alımı yapılacak. Bozüyük için tarihi dev bir yatırım olan  Avrupa Birliği hibe projesi adı altında yer altındaki kanalizasyon ve içme suyuyla ilgili olarak 30 milyon euro’luk bir projeye imza attık. Bunlar Bozüyük’ün gelişmesi için önemli olaylar. Biz bu projelerimizi şu an ki milletvekilimiz ile başladık, yeni seçeceğimiz milletvekillerimiz ile yapacağız. Biz yapmış olduğumuz tüm projelerde halka açık, şeffaf ve hesap verebilirlik esasında çalıştık” dedi. Konser programının düzenlenmesinde Cemalettin SARAR’ın çok büyük katkısı olduğunu dile getirerek teşekkür eden Başkan BAKICI gençlere hitaben de “biz geçmişi çok çabuk unutan bir milletiz. Bu yüzden kendi büyüklerinden geçmişte yaşadıklarını öğrenmelerini istiyoruz. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün sözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum; ‘Gençler; cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Aldığınız kültür ile sizler vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz”. Bizler de bu kurulan Cumhuriyeti sonsuza dek koruyacağımıza herkesin içinde söz veriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Gençlik-Konseri-İrem-Derici-Yapıldı-2 Gençlik-Konseri-İrem-Derici-Yapıldı-8 Gençlik-Konseri-İrem-Derici-Yapıldı-10-265x400 Gençlik-Konseri-İrem-Derici-Yapıldı-11 Gençlik-Konseri-İrem-Derici-Yapıldı-16 Gençlik-Konseri-İrem-Derici-Yapıldı-17