15.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

Bozüyük’te Kadınlara Hırsızlık ve Dolandırıcılık Korunma Tedbirleri Anlatıldı

- Reklam -
- Reklam -

YENİDOĞAN MAHALLE KONAĞI’NDA HANIMLAR HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIK OLAYLARI KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ

 

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın “Her Mahalleye Bir Konak” Projesi kapsamında faaliyete geçen ilk konak olan Yenidoğan Mahalle Konağı’nda hanımlara yönelik olarak güvenliğin sağlanması ve önleyici tedbirler alınması konusunda toplantı yapıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan toplantıda ev hanımlarına hırsızlık ve dolandırıcılık ile ilgili çeşitli uyarılarda bulunuldu. Güvenliğin sağlanması konusunda toplumun bilgilendirilmesinin de önemli olduğu bu tür olaylarda ev hanımları neler yapmaları ve ne gibi önlemler almaları gerektiği konularında bilgilendirildi. Toplantıda ayrıca ev hanımlarına emniyet görevlileri tarafından broşür dağıtıldı. Dağıtılan broşürlerde ev hanımlarına yönelik alınması gereken tedbirler ve yapılması gerekenler sıralanırken, istenmeyen bir olay meydana geldiğinde ilk yapılması gerekenin 155’ i aramak olduğu bilgisi yer alıyor.

Yenidoğan-Mahalle-Konağında-Mahalle-Toplantısı-1 Yenidoğan-Mahalle-Konağında-Mahalle-Toplantısı-2 Yenidoğan-Mahalle-Konağında-Mahalle-Toplantısı-3

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.