26.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

BOZÜYÜK’TE MANGALA TURNUVASI DÜZENLENDİ

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK’TE MANGALA TURNUVASIDÜZENLENDİ

Bozüyük’te Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi’nin işbirliği ve Bozüyük Belediyesi’nin katkılarıyla Mangala Turnuvası düzenlendi.

Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan ve bir tür zeka oyunu olan Mangala Turnuvası’na Garnizon Komutanı Bakım Binbaşı Alper KOÇ, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI; eşi ve çocukları ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ, Halk Eğitim Müdür Vekili Rıdvan GÜNER, öğretmenler, anaokulu öğrencileri ve aileleri, engelliler ve aileleri katıldı. Anaokulu öğrencileri ve engelliler kategorisi olmak üzere 2 kategoride yapılan turnuva Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın ilk hamleyi yapması ile başladı. Turnuva öncesi eğitmenlerden bilgi alan Başkan BAKICI daha sonra çocuklarla birlikte oyun oynadı.

Başkan BAKICI burada kısa bir konuşma yaparak; çocukların zeka gelişimleri için çok önemli olan bu tarz oyunların gerekliliğine değindi ve bu tür zeka oyunlarının daha da yaygınlaşması gerektiğini söyledi. Tüm katılımcılara, bu turnuvayı düzenleyen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Halk Eğitim Merkezi eğitmenlerine teşekkür eden Başkan BAKICI turnuvaya katılan öğrencilerin ve engellilerin aileleri ile de görüşerek bir süre sohbet etti.

Turnuva sonrasında Başkan BAKICI tüm katılımcılara madalyalarını takdim etti.

Bşk-Mangala-Turnuvası-1-535x400 Bşk-Mangala-Turnuvası-5-494x400 Bşk-Mangala-Turnuvası-6-600x400 Bşk-Mangala-Turnuvası-8-600x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.