15.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BOZÜYÜK’TE OKULLAR PAZARTESİ GÜNÜNE HAZIR

- Reklam -
- Reklam -

Geçtiğimiz hafta Bozüyük’te yaklaşık 4 gün boyunca aralıklarla yağan yoğun kar yağışı ile karla kaplanan okul bahçeleri temizlenerek pazartesi gününe hazır hale getirildi.

Bozüyük Belediyesi karla mücadele ekipleri kar yağışının durmasının ardından devam eden kar temizleme çalışmalarına ilave olarak pazartesi günü okula gidecek öğrencilerin kar nedeniyle mağdur olmalarına engel olmak ve ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla okullarda başlattığı kar temizleme çalışmalarını tamamladı. Ekipler gece ve gündüz aralıksız olarak devam eden çalışmalar kapsamında ilçe genelinde faaliyet gösteren tüm okul bahçelerinde birikerek ulaşımı zorlaştıran karları kepçe ve greyderler yardımıyla kısa süre içerisinde temizledi. Böylece okul bahçeleri 1 günlük kar tatili ve arkasından gelen yılbaşı ile idari tatillerin ardından eğitimin başlayacağı pazartesi gününe hazır hale getirildi.

Kar Okul Bahçeleri 1 Kar Okul Bahçeleri 2 Kar Okul Bahçeleri 3 Kar Okul Bahçeleri 4 Kar Okul Bahçeleri 7 Kar Okul Bahçeleri 8 Kar Okul Bahçeleri 11 Kar Okul Bahçeleri 14 Kar Okul Bahçeleri 15

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.