19.6 C
Bilecik
Çarşamba, Mayıs 11, 2022

BOZÜYÜK’TE PAZARYERİLİLER TÜRKÜ GECESİ

- Reklam -
- Reklam -

BOZÜYÜK’TE PAZARYERİLİLER TÜRKÜ GECESİ

Pazaryerililer Sosyal Dayanışma Derneği tarafından Bozüyük’te türkü gecesi düzenlendi.

Dernek binasında düzenlenen gecenin açılış konuşmasını yapan Pazaryerililer Sosyal Dayanışma Dernek Başkanı Mecit Çakır;

“Bizler yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte böyle türkü geceleri planlayarak misafirlerimizle birlikte olalım, onları derneğimizde ağırlayalım istedik. Bu gecede bizlere destek olan Mehmet Uysal hocamıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Neşet Ertaş üstadın dediği gibi ‘Gönülle yaşarsam dünya benim, gönülsüz yaşarsam dünyayı neyleyim’ hepimizin gönlü hoş olsun. Beraber yapacak daha çok iyiliğimiz var” dedi.

Birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği gecede konuklara çiğ köfte ikram edilirken, etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Türkü ve Buluşma Gecesine, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları Ali Şahinoğlu, Mahmut Fındık, Mehmet Ali Karasu, Bilecik Pazarcıklılar Dernek Başkanı Sinan Karabulut, Eskişehir Pazaryerililer Derneği Başkanı Eyüp Şengül, CHP İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas, CHP İlçe Başkanı İhsan Esel, çok sayıda Bozüyük’te yaşayan Pazaryerililer ve derneğe gönül vermiş Bozüyüklüler katıldı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.