9.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BOZÜYÜK’TE YHT PERSONELİNE YANGIN EĞİTİMİ

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim çalışmaları kapsamında son olarak Yediler Mahallesi’nde yapılan Yüksek Hızlı Tren İstasyonunda YHT güvenlik personeline yangın eğitimi verildi.

Vatandaşların yangın konusunda bilinçlenmeleri amacıyla düzenlenen eğitim çalışmaları kapsamında Bozüyük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelince YHT Bozüyük, Bilecik, Arifiye ve İzmit Garlarında görev yapacak özel güvenlik personeline yangın eğitimi verildi. YHT istasyonunun önünde verilen eğitimde yangın çeşitleri ve meydana gelebilecek yaralanmalar konusunda bilgi verilerek yangın çıkmaması için alınması gereken önlemler anlatıldı. Su hortumu ile yangın söndürme tüpünün kullanımının anlatıldığı eğitimde personel sırayla yangın söndürme tüpü kullanarak uygulama yaptı. Eğitime Güvenlik Müdürü ve Grup Şefleri ile 31 özel güvenlik görevlisi katılarak, eğitim sonunda katılımcılara belge verildi.

İtfaiye-YHT Güvenlik Personeli Yangın Eğitimi 1 İtfaiye-YHT Güvenlik Personeli Yangın Eğitimi 2 İtfaiye-YHT Güvenlik Personeli Yangın Eğitimi 3 İtfaiye-YHT Güvenlik Personeli Yangın Eğitimi 4

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.