BOZÜYÜK’ÜN İKİNCİ MAHALLE KONAĞI AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

9 Aralık 2021 - 07:52

BOZÜYÜK’ÜN İKİNCİ MAHALLE KONAĞI AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

BOZÜYÜK’ÜN İKİNCİ MAHALLE KONAĞI AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR
Son Güncelleme :

18 Eylül 2014 - 12:00

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın “Her Mahalleye Bir Mahalle Konağı Projesi” kapsamında Bozüyük’te ikinci olarak Tekke Mahalle’de yapımına başlanan Mahalle Konağı, açılışı yapılarak hizmet vermeye başlayacak.

Bozüyük’te bir ilk olarak yapımına başlanan Yenidoğan Mahalle Konağı 31 Mayıs 2014 tarihinde görkemli bir açılış töreni ile hizmete girerek mahallelinin kullanımına sunulmuştu. Ardından yapım çalışmalarında sona gelinen Tekke Mahalle Konağı’da açılışın yapılacağı 20 Eylül 2014 Cumartesi gününden itibaren mahalle halkına hizmet vermeye başlayacak. Saat 14:00’de düzenlenen törenle hizmete girecek olan Konağın açılış törenine yoğun bir katılım olması bekleniyor.

Tekke Mahalle Söğüt Caddesi üzerinde yapılan Mahalle Konağı toplamda 690 m² bir kullanım alanıyla, 2 katlı olarak projelendirildi. Mahalle Konağının alt katında bayanların spor yapabilmeleri için bir fitness salonu, 4 adet oda, üst katında da mahallelinin düğün yapabileceği ve misafir ağırlayabileceği bir düğün salonu yer alacak.

Mahalle Konakları Tekke Mah Açılışa Hazırlanıyor 3 Mahalle Konakları Tekke Mah Açılışa Hazırlanıyor 2 Mahalle Konakları Tekke Mah Açılışa Hazırlanıyor 1 Mahalle Konakları Tekke Mah Açılışa Hazırlanıyor 4