9.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

Camilerimiz yapılan temizlik çalışmalarıyla Ramazan ayına hazırlanıyor

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezindeki bütün camilerde gerçekleştirilecek olan temizlik çalışmalarıyla camilerimiz, Ramazan ayına en güzel şekilde giriyor.

Vatandaşlarımızın temiz ve daha ferah camilerde ibadetlerini yapmaları amacıyla gerçekleştirilen kapsamlı temizlik çalışmasında bütün camilerimiz son teknolojik ürünler kullanılarak hijyenik bir ortama kavuşuyor.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, kutsal ibadet yerlerinden olan camilerin temizliğinin büyük önem taşıdığını belirtti.

Vatandaşlarımızın son derece temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet etmelerinin de önemine değinen Başkan Selim Yağcı, şunları söyledi:

”Camilerimiz, aslında sadece 5 vakit namazın kılındığı yerler değil. Bu kutsal mekanlar aynı zamanda toplumun tüm kesimiyle vakit geçirdiği yerlerdir. Dolayısıyla birkaç gün sonra ona erişmenin heyecanını yaşadığımız Ramazan ayına giriyoruz. Ramazan ayında gerek teravih vakitleri gerek gün boyunca camilerimiz insanlarımızla doluyor. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz cami temizliğinin önemi ortaya çıkmaktadır. Çalışmalar kapsamında, şehrimizdeki camilerimiz kapsamlı bir temizlik aşamasından geçecek. Bu vesile ile ona kavuşmanın heyecanını yaşadığımız Ramazan ayının tüm insanlık alemine ve şehrimize iyilikler, güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.

DSC_0010-595x400 DSC_0018-595x400 DSC_0170

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.