26.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

Çankaya’dan Beştepe’ye Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı Seçimleri

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Şeyh Edebali üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bilim ve Kültür Sohbetleri, bahar dönemine Gölpazarı Meslek Yüksek Okulu Öğr. Gör. Dr. M. Serhan Yücel’in Çankaya’dan Beştepe’ye Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı Seçimleri konulu konferansıyla başladı.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan, yüksek lisans eğitimini ‘Türk Siyasal Hayatında Cumhurbaşkanı Seçimleri’, doktora eğitimini ise ‘Türkiye’de Yabancı Okullar ve Azınlık Okulları’ başlıklı teziyle 2016 yılında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde tamamlayan Yücel’in konferansı yoğun ilgiyle karşılandı.

Salonu dolduranları Cumhuriyet’in ilk yıllarından günümüze uzanan bir tarih yolculuğuna çıkaran konferansın sonunda Öğr. Gör. Dr. M. Serhan Yücel’e Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dursun Hazer tarafından anı tabağı hediye edildi. Konferansa Bilecik AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık’ın yanı sıra bazı STK’ların temsilcileri ile öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.