CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİLECİK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEBRİK ZİYARETİ - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 07:41

CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİLECİK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEBRİK ZİYARETİ

CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİLECİK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEBRİK ZİYARETİ
Son Güncelleme :

01 Ekim 2015 - 17:35

CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİLECİK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEBRİK ZİYARETİ

Bilecik M Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Müdürü Mustafa Şen, İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında, Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yetkililerine tebrik ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkan Vekili Nihat Can’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette Cezaevi Müdürü Şen’in yanısıra, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik, Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürü Hulusi Önen ve Bilecik Belediyesi İtfaiye Amiri Macit Okyay da hazır bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette, Cezaevi Müdürü Mustafa Şen itfaiye haftası etkinlikleri kapsamında, Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün gerek kurumları için gerek şehirdeki bütün çalışmaları dolayısıyla tebrik etmek istediklerini belirtti.

Bilecik Belediyesi ile İtfaiye Müdürlüğü’nün kurumları için yaptığı katkıların büyük olduğunu hatırlatan Mustafa Şen, şunları söyledi:

”Bugün, İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yetkililerine güzel ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ziyaretinde bulunmak istedik. Gerçekten İtfaiye Müdürlüğü, gerek il genelinde gerek kurumumuza yönelik güzel ve başarılı çalışmaları gerçekleştiriyor. Yılda iki kez kurumumuzda gerçekleştirilen olağanüstü durum tatbikatlarında arkadaşlarımız, büyük bir çaba ve gayret gösteriyorlar. Yapılan bu tatbikatlar kendileri için olduğu kadar bizler için de önem taşıyor. Bilecik Belediyesi bununla birlikte gerek eğitim çalışmaları gerek diğer konularda her zaman yanımızda yer alıyor. Bundan dolayı Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İtfaiye Müdürlüğü yetkilileri ve çalışanlarının da İtfaiye Haftasını kutluyorum” dedi.

Başkan Vekili Nihat Can ise yapılan nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, Cezaevi Müdürü Mustafa Şen’e teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Mustafa Şen, üzerinde Atatürk portresi işlemeli tabloyu Başkan Vekili Nihat Can ve İtfaiye Müdürü Hulusi Önen’e taktim etti.

Başkan Vekili Nihat Can ise Cezaevi Müdürü Mustafa Şen’e çeşitli hediyeler vererek, fotoğraf çektirdi.