CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ YAŞAR TÜZÜN ÇALIŞMALARA BAŞLADI - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 06:37

CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ YAŞAR TÜZÜN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ YAŞAR TÜZÜN ÇALIŞMALARA BAŞLADI
Son Güncelleme :

28 Ocak 2017 - 18:07

“ŞU CÜMLEYİ DUYDUK YETTİ ARTIK HAYIR”

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün Sahaya İndi.

Yapılacak referandum öncesi  seçim bölgesinde çalışmalara Söğüt’ten  başlayan Tüzün ilçe merkezinde ve köylerde vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından Osmaneli ilçesinde kampanya çalışmalarına devam eden Milletvekili Yaşar Tüzün ilk olarak partililere hitap etti. Burada yaptığı konuşmasında TBMM’de yapılan Anayasa değişikliği hakkında parti gurubunun günlerce verdiği mücadeleyi anlatan Tüzün son kararı vatandaşın vereceğini kaydetti. Bilecik genelinde vatandaşların  büyük oranda “HAYIR” çıkacağı yönünde karar vereceklerine inandığını vurgulayan Tüzün bunun bir Anayasa değişikliğinden öte bir rejim değişikliği olduğunu sözlerine ekledi.

 

CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Başkanı M.Metin Yaşar, İlçe Başkanı Faik Üstün ve partililer Osmaneli’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının ziyaretlerinin ardından Soğucakpınar, Selçik ve Medetli köylerine giderek referandum kampanyasına devam ettikleri kaydedildi. Tüzün  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında ise; “Selçik,Soğucakpınar ve Medetli köyleri kararlarını vermiş gözüküyorlar.Şu cümleyi duyduk, yetti Artık HAYIR” ifadelerine yer verdi.