26.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

CHP İl Başkanlığı görevine Şinasi Çetinkaya getirildi.

- Reklam -
- Reklam -

CHP eski İl Başkanı Çağatay Karaahmet’in milletvekilliği aday adaylığının ardından il başkanlığı görevine Şinasi Çetinkaya getirildi.

CHP Bilecik İl binasında düzenlenen toplantıda İl Başkanı Şinasi Çetinkaya, partinin bir çok alanında görev yaptığını ve son olarak da CHP parti tüzüğü gereği yapılan ön seçimin ardından CHP Genel Merkez’ine il başkanlığı için kendisinin önerildiğini ve alınan Merkez Yürütme Kurulu (MYK) kararının ardından il başkanlığı için görevlendirildiğini belirtti.

Seçim döneminde birlik ve beraberliğe ihtiyaçlarının olduğunu belirten Çetinkaya konuşmasında şunları söyledi, “Birlik ve beraberlik içerisinde tek hedefimiz olan Atatürk’ün partisi ve devlet kuran bir parti olan CHP’nin Bilecik’te ve Türkiye’de iktidar olması için bundan böyle çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. Bu yolda hizmet ve emek vermiş bir kişiyim. Partimizin kapısı her zaman olduğu gibi tüm Bilecik halkına açık olup mücadelemizde hepinizin desteğine ihtiyacımız olacaktır. Amacımız iktidar olmak. Bunun için var gücümüzle çalışacağız.”

Toplantıya CHP parti meclis üyesi Didem Gültekin, Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, Milletvekili aday adayı Çağatay Karaahmet ve parti üyeleri katıldı.

sss bilecik-haber-belekoma-haber-chp-602x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.