26.4 C
Bilecik
Pazartesi, Ağustos 8, 2022

DARBECİLERE KARŞI DEMOKRASİ NÖBETİNE DEVAM EDİYORUZ

- Reklam -
- Reklam -

DARBECİLERE KARŞI DEMOKRASİ NÖBETİNE DEVAM EDİYORUZ

Osmaneli Belediyesinden gelen metinde şu ifadelere yer verildi:
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içinde Fetullah GÜLENCİ vatan haini şerefsizlerin giriştiği darbe girişimine karşı Osmaneli halkı olarak Belediyemiz önünde toplanıp demokrasi nöbetine devam ediyoruz.
Bize düşman ülkelerin bile yapmaya cesaret bulamadığı eylemleri gerçekleştiren vatan hainlerine karşı dimdik duruyoruz. Ülkesini, Cumhurbaşkanlığı makamını, emniyet binalarını, sokaklarını bombalamaktan, kamu görevlilerini, masum insanları ve halkını öldürmekten çekinmeyen vatan hainlerine dersini veriyoruz vereceğiz.
Tarihin en sinsi en tehlikeli terör örgütlerinden biri olan Fetullahçı terör örgütüne karşı vatanımıza, ülkemize, dinimize, bayrağımıza ve devletimize sahip çıkıyoruz. Milletimizin iradesini, yine bu ülkenin silahıyla, tankıyla, bombasıyla tehdit eden vatan hainlerine aziz milletimiz ve devletimiz haddini en sert şekilde bildiriyor. Üzerinde bulunduğumuz bu kutsal topraklar kolay alınmadı, bizlere altın tepsi içerisinde sunulmadı. Altında nice şehitlerimizin kanı var. Yüzyıllardır dünya tarihine bağımsızlık ve özgürlük hareketleriyle damgasını vuran Yüce Türk Milleti bugün bir avuç çapulcuya peşkeş çekemez. Toprağımıza, vatanımıza saldırmaya cüret edenler cevabını en ağır ve en acı şekilde alır. Bizim vatanımız düşman eline bırakılmayacak kadar kutsaldır. Osmaneli halkı yaşlısıyla genciyle hain terör örgütüne karşı dimdik durdu durmaya devam ediyor. Milletimizin iradesine ve demokrasimize sahip çıkmak için darbeye haykırmaya, demokrasi nöbetimize meydanlarda devam ediyoruz. Bugün demokrasimize sahip çıkma günüdür.

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.