19.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ağustos 6, 2022

DEVLET BAHÇELİ’YE ANLAMLI HEDİYE

- Reklam -
- Reklam -

31Mart Yerel Seçimler için miting programına Dirilişin Şehri Bilecik’te başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can’dan anlamlı bir hediye taktim edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmalarına ilk başlangıç mitingini, Kuruluşun Şehri Bilecik’in Söğüt ilçesinde yaptı.

Hükümet Meydanında gerçekleştirilen ve yoğun ilginin olduğu programda Cumhur İttifakı üyeleri birlik ve beraberlik tablosu oluşturdu.

Gerçekleştirilen miting öncesi, MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir araya gelen Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, Devlet Bahçeli’ye Cihan Devleti Osmanlı’da 28 Eylül 1299’da Osmangazi adına ilk hutbeyi okuyan Dursun Fakih Hazretlerinin Cuma Hutbesi ile Osmanlı Armasının bulunduğu tabloyu taktim etti.

Belediye Başkanı Nihat Can, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada; ‘’Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Bey mitinglerinin startını Dirilişin Başkenti Bilecik’imizin Söğüt İlçesi’nde verdi. Ziyaretleri kapsamında Söğüt’müzde ağırladığımız Devlet Bey’e Milletvekilimiz Selim Yağcı Bey ile birlikte; Cihan Devleti Osmanlı’da 28 Eylül 1299’da Osmangazi adına ilk hutbeyi okuyan Dursun Fakih Hazretlerinin Cuma Hutbesini kendilerine takdim ettik. 31 Mart’ta inşallah birlik ve beraberliğimizin en büyük göstergesi olan Cumhur İttifakımız Türkiye’mizde, Bilecik’imizde ve Söğüt’müzde hayırlı ve güzel sonuçlara imza atacak.’’ İfadelerini kullandı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.