26.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLECİK ZİYARETİ

- Reklam -
- Reklam -
DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLECİK ZİYARETİ
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Bursa 2. Bölge Müdürü Mustafa Bulut, Orman ve Su İşleri Bilecik Şube Müdürü Nezir Ayhan ve beraberindeki heyet, Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini ziyaret etti.
Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluş’un Şehri Bilecik, Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi ülkemiz ve bölgemizin dört bir yanından konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Bursa 2. Bölge Müdürü Mustafa Bulut ve beraberindeki heyet, Bilecik Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini ziyaret ederek, şehrimizin tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgi aldı.
Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Alan Sorumlusu Engin Beyce, Bursa 2. Bölge Müdürü Bulut ve beraberindeki heyeti ağırlayarak şehrimizin tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgi verdi.
Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi’ni gezerek, bilgi alan Bölge Müdürü Bulut, Tarih Şeridinin çok değerli ve güzel bir eser olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti.
Tarih Şeridi Alan Sorumlusu Engin Beyce, Bilecik’in son dönemdeki büyümesi ve gelişmesine dikkat çeken Bulut’a, Belediye Başkanı Selim Yağcı adına çeşitli hediyeler taktim etti.
- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.