Dr. Fahrettin Koca: Koronavirüs Vaka Sayısı 47 Oldu - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

18 Ocak 2022 - 21:54

Dr. Fahrettin Koca: Koronavirüs Vaka Sayısı 47 Oldu

Dr. Fahrettin Koca: Koronavirüs Vaka Sayısı 47 Oldu
Son Güncelleme :

17 Mart 2020 - 1:37

13 views

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca: Koronavirüs Vaka Sayısı 47 Oldu. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda koronavirüs vaka sayısının 47’ye yükseldiğini söyledi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bugün 29 yeni tanı kondu. Yeni tanı konulanlarla birlikte toplam hasta sayımız 47 oldu. Son 29 vakanın tamamı doğrudan veya dolaylı olarak ABD, Ortadoğu ve Avrupa temaslıdır, 3’ü Umreden döndü. Yurt dışı teması risk olmaya devam edecek. Tedbirleri sıkı uygulayalım.

Şu ana kadar herhangi bir can kaybının olmadığını kaydeden Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, bunun olmayacağı anlamına gelmediğini çünkü solunum sıkıntısı olan hastaların bulunduğunu kaydetti.

Ayrıca Vatandaşlar Sosyal Medyada Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Kocaya Büyük Destek Verdi. Bilecik’te de vatandaşlar dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınında ilk günden itibaren alınan tedbirler noktasında gecesinin gündüzüne katarak başarılı çalışmalara imza atan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya destek paylaşımlarında bulundu.

Salgının ilk gününden itibaren büyük bir gayret ile gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdüren Dr. Fahrettin Koca, Sağlık Bakan Yardımcımız hemşehrimiz Halil Eldemir, Bilim Kurulu ve tüm sağlık çalışanlarını bu dönemde göstermiş oldukları titiz çalışmalardan dolayı tüm vatandaşlar takdir ediyor.